O pierwszym kościele czytamy w Dziejach Apostolskich 2:42, że „trwali w nauce apostolskiej i we wspólnocie, w łamaniu chleba i w modlitwach.”
Wierzymy, że trwanie w nauce apostolskiej jest konieczne dla prawidłowego wzrostu każdej wspólnoty. Główne nauczanie dla całego kościoła ma miejsce przede wszystkim podczas niedzielnego spotkania, kiedy komunikowana jest wizja, wspólny kierunek i fundamentalne prawdy Bożego Słowa. Ponadto każda osoba może uczestniczyć w nauczaniu Fundamentów wiary (więcej informacji tutaj) oraz w poznawaniu Słowa Bożego podczas spotkań małych grup domowych (więcej informacji tutaj).

Zagadki Biblii

Seria "Zagadki Biblii" stanowi platformę, której zadaniem jest rozjaśnienie tematów chrześcijańskiego tabu. Bardzo często są one przez czytelników Pisma Świętego pomijane, gdyż trudno jest nam sobie poradzić z kontrowersjami jakie budzą.

Reinhard Stadlbauer

Człowiek wielkiej pasji i równie wielkiego poświęcenia. Jego ulubiony werset to Rzym 12. Ulubiona książka: „The Fire That Could Not Die”, autorstwa Ricka Joynera.

Konrad Świeży

Kocha ludzi. Kocha Kościół. Kocha Boże Słowo. Jego ulubiony werset to 2 Sm 7,8-9. Ulubiona książka to, poza Biblią, dwuczęściowa wizja Ricka Joynera: „Ostatnia bitwa” i „Powołanie”. Jego ulubieni kaznodzieje to: Curry Blake, Mike Bickle, Rick Joyner i Reinhard Hirtler.

Konferencja followUP

Weekendowe spotkania kontynuacyjne dla absolwentów warsztatów Be Free oraz obozów uczniostwa to zaproszenie do wzrastania w uczniostwie, wierze i poznaniu Jezusa Chrystusa.

Elżbieta Siewniak

Kościół Anastasis w Legnicy

Konferencja Żniwa

Każdy z Nas jest zaproszony do udziału w wielkim Żniwie – Bożym Poruszeniu, które Pan przygotował w ostatnich dniach.