„Żniwo wprawdzie wielkie, ale robotników mało. Proście więc Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na swoje żniwo” (Mt 9, 37-38).

Każdy z Nas jest zaproszony do udziału w wielkim Żniwie – Bożym Poruszeniu, które Pan przygotował w ostatnich dniach.  On wyposażył swój Kościół we wszystko co jest potrzebne, aby Ewangelia Królestwa rozprzestrzeniała się po całej ziemi. Plan naszego Boga to ZBAWIENIE i ODKUPIENIE ludzi ze wszystkich narodów, języków i ziem. Jego zamiary nie zmieniają się. To, co zapowiadał od wieków – WYKONA.

Czy chcesz stać się częścią WIELKIEGO ŻNIWA i wejść we współpracę z Największym Żniwiarzem?

Bóg od pokoleń wzywa swój Kościół: „Podnieście swoje oczy i przyjrzyjcie się polom – są już dojrzałe” (J 4:35b). W odpowiedzi na Jego wezwanie i w posłuszeństwie Bożemu Słowu, postanowiliśmy zorganizować konferencję, której głównym tematem jest MISJA.

Wierzymy, że Jezus wysłał swój Kościół do świata, aby Zbawienie stało się udziałem wszystkich ludzi.  Jedni zostali posłani do ubogich, drudzy do świata polityki, inni do mediów i rozrywki.  Jednych powołał, aby przynieść Chrystusa narodom, innych aby rozwijali biznes, który będzie błogosławieństwem dla Bożego Królestwa.
Jako osoba POWOŁANA jesteś nieodłącznym elementem Jego doskonałej koncepcji. Chcielibyśmy zaprosić Cię do wspólnego stworzenia przestrzeni, gdzie ludzie o różnym powołaniu będą mogli ze sobą współpracować, tworząc sieć wzajemnych połączeń na rzecz Królestwa.
Właśnie dlatego to wydarzenie adresowane jest szczególnie do trzech grup:

  • misjonarzy, organizacji misyjnych oraz osób zainteresowanych służbą misyjną – chcemy zachęcać do wytrwania w tym niełatwym powołaniu, budować sieci relacji oraz współpracy, otwierać drzwi do wyjazdów oraz treningów międzykulturowych, dzielić się doświadczeniem;

 

  • liderów i pastorów kościołów, które Bóg wzywa do wysyłania „robotników na żniwo” – chcemy wskazywać na bogactwo oraz błogosławieństwo płynące z wysyłania misjonarzy oraz budowania dla nich zaplecza modlitewno-finansowego przez lokalne wspólnoty;

 

  • chrześcijańskich ludzi biznesu – pragniemy mówić o świadomym wpływie oraz inwestowaniu w Królestwo Boże, a także o duchowym pomnożeniu, przychodzącym, gdy finanse zostają uwolnione dla wielkiego żniwa.

Jesteśmy przekonani, że ŻNIWO, które nadchodzi jest udziałem wielu. Każdy, kto ma otwarte i gotowe serce może wziąć w nim udział. Czy przyjmiesz zaproszenie?

Głównymi mówcami konferencji będą:

  • Georg Taubmann – założyciel i prezes organizacji ShelterNow International, działającej misyjnie od ponad 30 lat i niosącej pomoc humanitarną w Pakistanie, Afganistanie oraz wśród irackich Kurdów. Autor bestsellerowej opowieści o służbie w Afganistanie pt. „Uwięziony przez talibów” („Gefangen in Kabul”).

 

  • Radosław Siewniak – założyciel i prezes Stowarzyszenia „Do Źródła”, ewangelista i nauczyciel Słowa Bożego, misjonarz. Spędził rok w Iraku, pracując jako fizjoterapeuta i głosząc Ewangelię w świecie muzułmańskim. Niedawno wrócił z misji w Nepalu i Pakistanie.

 

  • Michael Onifer – dyrektor Projektu Betlejem w Izraelu, ukierunkowanego na rozwój kompetencyjny i zawodowy palestyńskich chrześcijan. Głosi radykalną miłość chrześcijan wobec Izraela i Arabów, dzieląc się niespotykanym, świeżym i z pierwszej ręki spojrzeniem na sytuację na Bliskim Wschodzie.

 

  • Jerzy Rycharski – wraz z żoną Gosią prowadzi kościół w Kaliszu. Od lat nosi w sobie pasję oglądania manifestacji Bożej obecności, odnowy Kościoła oraz transformacji naszego kraju. Ma szczególne, konfrontujące i zachęcające zrozumienie tematu hojności, praktykowanej przez ludzi znających Jezusa.