WIZJA I CHARAKTERYSTYKA SZKOŁY 70

Szkoła 70-ciu to bycie uczniem i poznawanie swojego synostwa. Jako naśladowcy Jezusa chcemy nauczyć się jak być dojrzałymi synami (mężczyznami i kobietami), w pełni pewnymi swojej tożsamości, aby aktywnie uczestniczyć w dziele Ojca i odzwierciedlać Jego chwałę. 

Struktura Szkoły opiera się na fragmencie z Ewangelii Łukasza 10; 1-10, gdzie Jezus wybiera 70 uczniów, których imion nie znamy i wyposaża ich by wypędzali demony, uzdrawiali chorych i głosili ewangelię Królestwa Bożego oraz podążali za Nim do każdego miejsca, do którego On się udawał. 

Szkoła jest przede wszystkim dla tych, którzy już podjęli decyzję o poddaniu i poświęceniu swojego życia Jezusowi, a ich codzienność jest tego odzwierciedleniem. Chcemy pomóc im zrobić kolejny krok na drodze do stania się osobą, która będzie w stanie prowadzić również innych do miejsca dojrzałości.

Szkołę charakteryzuje jasny i regularny przebieg dnia oraz praktyka dyscypliny. Dzień zaczyna się od aktywności fizycznej (dostosowanej do możliwości uczestników), po której następują indywidualne i grupowe modlitwy. Dużą wagę przywiązujemy również do wspólnych posiłków, poznawania się i budowania relacji. Nauczania, jakimi dzieli się zespół oraz zaprzyjaźnieni mówcy, są praktyczne i obejmują wszystkie istotne obszary życia ucznia. Dowiesz się kim naprawdę jesteś w Chrystusie i jaki jest twój Ojciec w niebie. Usłyszysz o Jego Królestwie i o tym, jak możesz być częścią tego, co On robi dzisiaj na ziemi, aby wypełnić plan, który miał od założenia świata.

Poniżej można obejrzeć krótki materiał promujący Szkołę 70:

Terminy Szkoły 70 na 2023 rok:

  • 1 zjazd: 31 marca – 9 kwietnia
  • 2 zjazd: 8 – 18 czerwca
  • 3 zjazd: 4 – 13 sierpnia

Pozostałe szczegóły oraz przebieg rekrutacji znajdziesz po kliknięciu w przycisk ,,Aplikuj!”.