WIZJA I WARTOŚCI SZKOŁY 70

Szkoła ta poświęcona jest pomocy uczniom w odkrywaniu ich prawdziwej tożsamości i celu jako wyznawców Jezusa Chrystusa. Wierzymy, że każda osoba to umiłowany syn (mężczyzna i kobieta) Boga i ma unikalną rolę do odegrania w Jego dziele. Szkoła jest otwarta dla uczniów od 15 roku życia.

Inspirowana fragmentem z Łukasza 10:1-24, nasza Szkoła skupia się na wyposażaniu uczniów do aktywnego uczestnictwa w dziele Ojca. Staramy się podążać za przykładem Jezusa, który wybrał i wyposażał „70” uczniów (których imion nie znamy, bezimiennych i „bez twarzy”) do bycia gotowymi do wysłania w dwójkach (zespołach), przez Pana, aby przygotować Mu drogę.

Nasza Szkoła jest przeznaczona dla tych, którzy już zdecydowali się oddać swoje życie pod panowanie Jezusa Chrystusa i starają się chodzić w wierze na co dzień. Naszym celem jest pomóc im podejmować kolejne kroki na drodze do dojrzałości duchowej i stania się służącymi liderami, którzy mogą prowadzić innych na ich własnej drodze duchowego wzrostu. Aby pomóc w osiągnięciu tego celu, każdy uczeń będzie zaangażowany w wielopokoleniową, rodzinną grupę, aby doświadczyć i rozwijać osobistą oraz wspólnotową kulturę uczniostwa.

Nasza Szkoła cechuje się uporządkowanym i zdyscyplinowanym harmonogramem. Każdy dzień zaczyna się od aktywności fizycznej (dostosowanej do możliwości uczestnika), a następnie indywidualnych rozważań i modlitw grupowych. Przykładamy także wagę do wspólnych posiłków i budowania relacji między uczniami. Nauczania, prowadzone przez nasz zespół i zaproszonych prelegentów, są praktyczne i obejmują istotne aspekty życia ucznia. Dzięki Szkole 70 uczniowie zdobędą głębsze zrozumienie swojej tożsamości w Chrystusie i natury naszego Ojca Niebieskiego. Dowiedzą się o Jego Królestwie i jak mogą brać udział w tym, co Ojciec czyni dzisiaj na ziemi, aby wypełnić Jego plan ustanowiony od założenia świata.

Poniżej można obejrzeć materiał promujący Szkołę 70:

Szkoła 70 rozpoczyna się 28 czerwca i potrwa do 14 lipca (2024)!

Pozostałe szczegóły oraz przebieg rekrutacji znajdziesz po kliknięciu w przycisk ,,Aplikuj!”.

Kontakt:

+48 791 946 777

kontakt.szkola70@gmail.com